Нет отзывов, добавить
+380567351604
+380567351622
АКТИС ГРУПП

Що цікавого було на Conweek 2017? Фотозвіт

Фахівці компанії Актіс Україна взяли участь у конференції «Український Будівельний Тиждень 2017»

01.11.17

23-24 жовтня в Києві, в готельному комплексі «Premier Hotel Rus» пройшла чергова конференція «Український Будівельний Тиждень». Уже 8 років цей захід є наймасштабнішим в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів - керівників щебеневих і глиняних кар'єрів, дорожньо-будівельних компаній, постачальників матеріалів, обладнання і техніки.


Конференція була поділена на кілька панелей, серед яких: Індустрія щебеню; Інтерглина UA; Українська дорога. Також було організовано дискусію за участю керівників кар’єрів і постачальників обладнання. Всі учасники зійшлися на думці, що в цьому році є певне зростання попиту на щебеневу продукцію, і як наслідок, виробники набагато частіше цікавляться новим обладнанням і технологіями.
 

 

Разом з тим, в ході конференції учасники обговорили, зокрема, і стримуючі фактори, які не дозволяють кар’єрам в повну міру завантажити свої виробничі потужності. На сьогодні найбільшою перепоною для відвантаження готової продукції є нестача вагонів, які в, першу чергу, використовуються для аграрного і гірничо-добувного секторів. Також піднімалися питання відсутності кваліфікованих кадрів і підняття розцінок підрядниками. Представники кар’єрів дискутували про те, що ще одного року по тим цінам на щебінь які були, вони б не витримали, тому в цьому році ми спостерігали поетапне підвищення цін на щебінь.

 

В процесі дискусії виникли питання стосовно впровадження передових технологій, що сприяють підвищенню рентабельності та мінімізації втрат в процесі виробництва. Удосконалення якості готової продукції для розширення ринків збуту в європейських країнах, сучасні методи контролю якості на всіх стадіях технологічного процесу. Так компанія RENOME показала цікаву презентацію з впровадження ERP-системи, яку вони запровадили на Вирівському кар’єрі, таким чином, вдалося автоматизувати ключові процеси на виробництві.

 

Євгеній Могилатов з компанії BPI GROUP розказував про впровадження на підприємстві Ощадливого Виробництва. Застосовуючи цей інструмент, компанії можуть створити виробничу систему, що дозволить працювати швидше і ефективніше.

А розпочиналася конференція з аналізу ринку щебеню за минулий рік, і порівняно до 8 місяців цього року. Цікаво, що чи не вперше у топ 10 виробників щебеню ввійшли два вапнякових кар’єра - ПАТ Подільські Товтри і ПАТ Тернопільський кар’єр. Також до десятки потрапили такі потужні підприємства як ТОВ Юнігран, ТДВ Коростенський щебзавод, ТОВ Клесівський кар’єр нерудних копалин “Технобуд”, ТОВ Омелянівський кар’єр, ПАТ Кіровоградграніт, ТОВ Рокитнянський КДЗ та ТОВ Новоград-Волинський КДЗ. У цьому році за перші три квартали порівняно до попереднього періоду виробництво щебеню збільшено на 13%, що дає надію на позитивний тренд в майбутньому.

Лідером з виробництва щебеню серед регіонів є Житомирська область, частка якої в загальному виробництві щебеню складає 28%, для порівняння частка Рівненської області складає 10%, Полтавської 9%, Кіровоградської 8%, Київської 7%, Запорізької, Вінницької і Хмельницької по 5%, Тернопольської, Миколаївської і Дніпропетровської по 4%

За три роки експорт скоротився у 4 рази - це з 25,6 млн. тон у 2013 році, до 6,8 млн. тон у 2016. Цікаво, що за 8 місяців цього року експорт збільшився на 32%, - це з 3.9 млн. тон до 5.25 млн. тон. За минулий рік наші підприємства експортували щебінь головним чином до таких країн як Білорусія - 51%, Росія - 40%, Польща - 5% і Молдова 2%. За 8 місяців цього року частка експорту щебеню до Білорусії склала 72%, Росії 21%, Польщі 5% і Молдови 1%.

Цікавими були презентації представників дорожньої галузі, які показали перелік автомагістралей затверджених до капітальних і поточних ремонтів у майбутніх роках. Є великі сподівання щодо вчасного та ритмічного фінансування дорожньої галузі завдяки впровадженнюДорожнього Фонду, який повинен запрацювати з 1 січня 2018 року. Багато говорилося про ремонт таких напрямків як траса Одеса - Гданськ, що буде проходити через Умань, Вінницю і Львів; усі дороги які розходяться від Дніпра - це до Києва, Запоріжжя, Одеси, Умані і Покровська; Київ - Знам’янка, Одеса - Маріуполь і багато інших.

Від компанії Актіс Україна на конференції були присутні Віталій Крячекта Віталій Нежевенко - фахівці з дробарно-сортувального та промивного обладнання.

Конференція дозволила представникам дорожньо-будівельної галузі, виробникам щебеню і постачальникам обладнання, обмінятися накопиченим досвідом, сприяла розвитку взаєморозуміння і дружніх зв'язків між підприємствами.

 

Подивитися усі фото Conweek 2017 можна в електронному альбомі Актіс Груп.

Другие новости