Нет отзывов, добавить
+380567351604
+380673915677
+380676326309
АКТИС ГРУПП

Як покращити якість щебеню?

Як покращити якість щебеню?
Нещодавно компанія Актіс Груп стала офіційним дилером корпорації ASTEC

22.02.18

Рішенням для покращення якості щебеню є його ефективне розділення на фракції за допомогою грохоту.

Нещодавно компанія Актіс Груп стала офіційним дилером корпорації ASTEC, в яку входять виробники дробарно-сортувального обладнання Telsmith(США), KPI-JCI(США) та Osborn(ЮАР).


Пропонуємо Вам ознайомитися з широкою лінійкою стаціонарних грохотів ASTEC, що допоможуть зробити Ваш щебінь більш якісним, підвищити його ринкову вартість та залишити клієнтів задоволеними Вашою продукцією

 


Похилі грохоти

Широкий діапазон похилих грохотів ASTEC відрізняється високою міцністю. Грохоти пропонуються у різноманітних конфігураціях для роботи у гірничій та будівельній сферах. Під Ваші потреби наші експерти підберуть таку конфігурацію грохоту, що допоможе розділяти матеріал максимально продуктивно та ефективно.
Переглянути похилі грохоти

 

 

Горизонтальні грохоти

Горизонтальні грохоти ASTEC  мають високу виробничу потужність. Конструкція з потрійним валом і овальна форма ходу забезпечує більш агресивне просіювання, зменшуючи закупорювання і збільшуючи термін служби підшипників.
Переглянути горизонтальні грохоти

 

 

Високочастотні грохоти

Високочастотні грохоти ASTEC розроблені таким чином, щоб забезпечити вищу продуктивність та більш ефективне відділення дрібних фракцій у порівнянні із традиційними грохотами.
Переглянути високочастотні грохоти

 

 

Крім того Astec пропонує інноваційну запатентовану модель грохоту, що поєднує в собі кращі характеристики похилих і горизонтальних грохотів –грохот ComboДетальніше

 

Другие статьи